O firmie

Ekologis Food Sp. z o.o. należy do grupy kapitałowej POLSOJA.

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości żywności wegańskiej. Naszym celem jest oferowanie naturalnych produktów bez konserwantów i sztucznych barwników, za to pełnych smaku i łatwych w przygotowaniu.

Od blisko 25 lat kreujemy trend na dietę roślinną. W tym czasie poznaliśmy styl życia naszych klientów i ich potrzebę spożywania naturalnych produktów bez konserwantów i sztucznych barwników, za to pełnych doskonałego smaku.

Wiemy, że czas przygotowania posiłku jest obecnie jednym z kluczowych kryteriów decydujących o jego wyborze, dlatego dbamy o to, aby oferować produkty, z których w łatwy sposób można przygotować pyszną przekąskę lub zdrowe danie na każdą porę dnia.

Starannie wybieramy do oferty tylko wyjątkowe, innowacyjne produkty, ponieważ na co dzień jesteśmy ich konsumentami.

Naszą misją jest ułatwianie dostępu do żywności spełniającej wysokie wymagania zarówno pod kątem jakości, jak i walorów smakowych. Nasze produkty są dostępne w większości sieci handlowych, sklepach ze zdrową żywnością oraz dobrych sklepach spożywczych na terenie całego kraju. Doświadczony Zespół Sprzedaży stale pracuje nad rozwojem sieci dystrybucji w każdym regionie Polski.

Zapraszamy do współpracy.