O firmie


Ekologis Food Sp. z o.o. należy do grupy kapitałowej POLSOJA.

Jesteśmy producentem i importerem wysokiej jakości żywności wegetariańskiej i wegańskiej. Naszym celem jest oferowanie naturalnych produktów bez konserwantów i sztucznych barwników, za to pełnych smaku i łatwych w przygotowaniu.

 

Od blisko 25 lat kreujemy trend na dietę roślinną. W tym czasie poznaliśmy styl życia naszych klientów i ich potrzebę spożywania naturalnych produktów bez konserwantów i sztucznych barwników, za to pełnych doskonałego smaku.

Wiemy, że czas przygotowania posiłku jest obecnie jednym z kluczowych kryteriów decydujących o jego wyborze, dlatego dbamy o to, aby oferować produkty, z których w łatwy sposób można przygotować pyszną przekąskę lub zdrowe danie na każdą porę dnia.

Samodzielnie opracowujemy receptury wielu produktów i stale czuwamy nad procesem ich wytworzenia. Starannie wybieramy do oferty tylko wyjątkowe, innowacyjne produkty, ponieważ na co dzień jesteśmy ich konsumentami.

Naszą misją jest ułatwianie dostępu do żywności spełniającej te wysokie wymagania zarówno pod kątem jakości, jak i walorów smakowych. Nasze produkty są dostępne w większości sieci handlowych, sklepach ze zdrową żywnością oraz dobrych sklepach spożywczych na terenie całego kraju. Doświadczony Zespół Sprzedaży stale pracuje nad rozwojem sieci dystrybucji w każdym regionie Polski.

Jeśli jesteś konsumentem naszych produktów lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na ich temat, zachęcamy do sprawdzenia informacji zawartych w zakładkach Oferta i Nasze marki. Dla Partnerów biznesowych dodatkowo stworzyliśmy system e-sprzedaży hurtowej, który zapewnia stały dostęp do aktualnej oferty.

Zapraszamy do współpracy.