4 Niewiarygodne sposoby na zrobienie Macaroni And Cheese Ravioli

Kuchnia

Jeśli uważasz, że nie masz umiejętności, aby zrobić danie z ravioli, to jesteś w błędzie. Wykonanie dania z makaronu nie jest takie trudne. Możesz kupić ravioli w każdym sklepie spożywczym lub możesz je zrobić w domu.

Głównym składnikiem makaronu jest mąka i można łatwo zrobić makaron w domu. Wystarczy, że do mąki dodasz jajka i wodę i odpowiednio je wymieszasz. Po tym czasie powstanie kula ciasta, którą należy wyrabiać przez 10 minut. Następnie pokrój ciasto w długi kształt i zwiń go do pożądanego rozmiaru. Kształt makaronu może być wykonany w dowolny sposób, ale najczęstsze kształty to spaghetti, penne, lasagna i ravioli.

Ravioli to rodzaj nadziewanego makaronu i jest to ulubione danie dzieci. Uwielbiają smak makaronu i sera i jest to zdrowy przepis też. Jest to jeden z najłatwiejszych i najsmaczniejszych przepisów dla dzieci.

Składniki:

1 filiżanka makaronu

1 łyżeczka masła

2 łyżki stołowe parmezanu

¼ filiżanki białego sosu

Ugotuj makaron w garnku z wrzącą wodą i odcedź go. Wymieszaj makaron z masłem, serem i białym sosem. Zapiekaj w naczyniu do zapiekania przez 15 do 20 minut.

Wnioski:

Jeśli chcesz zaimponować swoim znajomym, to ten przepis jest dobrym rozwiązaniem. Możesz zrobić pyszny posiłek dla swoich dzieci i to pomoże Ci zaoszczędzić dużo czasu i energii. Możesz również spróbować tego przepisu na następną imprezę.