8 Niezbędne przepisy na kozi ser

Kuchnia

Żyjemy w zabieganym życiu i jesteśmy zajęci wykonywaniem naszych codziennych prac i obowiązków. Są tacy ludzie, którzy mają dodatkowy czas w swoich rękach, aby spędzić go w gotowaniu. Ale, nie każdy może gotować; są one w fix gdzie gotować. Jeśli jesteś jednym z nich to nie martw się; mam kilka łatwych i pysznych przepisów, które pomogą Ci zrobić wspaniały i pyszny posiłek.

Kozi ser jest niesamowitym składnikiem dla każdego rodzaju dania. Kozi ser jest nie tylko wspaniałym serem, ale również jest korzystny dla naszego zdrowia. Najlepszą rzeczą w kozim serze jest to, że ma mniej tłuszczu i kalorii niż zwykłe sery.

Oto najlepsze 8 przepisów na kozi ser, które możesz wypróbować.

1. Tarta z kozim serem i pomidorami

Weź 1 filiżankę ugotowanego makaronu. Dodaj sól, pieprz i oliwę z oliwek i dobrze wymieszaj. Teraz dodaj jedną filiżankę świeżych pomidorów i dobrze je podsmaż. Dodaj szczyptę bazylii i oregano. Dobrze wymieszaj. Dodaj trochę koziego sera i dobrze wymieszaj. Rozłóż makaron w prostokątnej patelni i zapiekaj przez 30 minut w temperaturze 400° F.

2. Kozi ser i pieczone warzywa

Weź 1 szklankę marchewek baby i posiekaj je na małe kawałki. Gotuj je we wrzącej wodzie przez 15 do 20 minut. Pokrój 1/4 filiżanki cebuli i smaż ją w oliwie z oliwek przez 5 minut. Dodaj 2 ząbki czosnku i smaż przez 3 minuty. Teraz dodaj jedną filiżankę szpinaku baby i dobrze wymieszaj. Dodaj szczyptę soli i pieprzu i dobrze wymieszaj. Dodaj jedną filiżankę koziego sera i dobrze wymieszaj.

3. Sos z koziego sera i grzybów

Weź 1 filiżankę kremowego sera i dodaj szczyptę soli. Teraz weź kilka grzybów i smaż je w oliwie z oliwek przez 3 do 4 minut. Dodaj trochę rozmarynu, tymianku i czosnku w proszku. Dodaj jedną filiżankę śmietany i dobrze wymieszaj. Kiedy mieszanina śmietany jest gorąca, a następnie dodać 1 filiżankę koziego sera i wymieszać go dobrze.

4. Kozi ser i sałatka ziemniaczana

Weź 1 funt ziemniaków i gotować je w wodzie przez 15 do 20 minut. Obierz skórkę z ziemniaków i dodaj je do miski. Teraz dodaj 1 łyżeczkę musztardy, sól i pieprz. Dodaj 1/2 filiżanki zielonej cebuli i dobrze wymieszaj. Dodaj jedną filiżankę koziego sera i dobrze wymieszaj.

5. Kozi ser i pieczona czerwona papryka

Weź 3 do 4 pieczonych czerwonych papryczek i pokrój je na małe kawałki. Teraz dodaj 1 filiżankę pomidorków cherry, jedną łyżkę octu balsamicznego, sól i pieprz. Dodaj jedną filiżankę koziego sera i dobrze wymieszaj.

6. Kozi ser i bakłażan

Weź 1 średniej wielkości bakłażana i obierz skórę. Pokrój bakłażana na małe kawałki i gotuj je we wrzącej wodzie przez 25 minut. Dodaj sól i pieprz. Po 25 minutach weź 1 filiżankę koziego sera i dobrze wymieszaj.

7. Dip z koziego sera i awokado

Weź 1 duże awokado i usuń pit. Teraz pokrój