Nowe, tradycyjne, azjatyckie tofu!

15 postów

Nowe, tradycyjne, azjatyckie tofu!

unikalny produkt na polskim rynku wytwarzane w tradycyjny sposób zgodnie z dalekowschodnią recepturą azjatycki standard opakowania – kubek z wodą, 400g różnorodność zastosowań.

Wegańskie Święta

Na zbliżające się Święta przygotowaliśmy zbiór przepysznych przepisów w wersji wegańskiej.                                

Produkty Polsoja wolne od GMO

Z dumą przedstawiamy najnowsze wyniki badań potwierdzających brak składników genetycznie modyfikowanych w produktach marki Polsoja.

Nowe smaki Yosoi

Linia roślinnych alternatyw dla jogurtu wzbogacona o nowe smaki i superfruits znane ze swoich korzystnych właściwości!

Nowość! Gotowe dania mrożone prosto ze słonecznej Italii

Obie pizze przygotowane zgodnie z włoską tradycją kulinarną. Cienkie ciasto zostało poddane 24-godzinnemu procesowi naturalnej fermentacji, a następnie wypieczone w piecu opalanym drewnem. Produkty są wolne od składników genetycznie modyfikowanych, mają niską zawartość tłuszczu, nie zawierają laktozy i są bogatym źródłem białka. Stanowią idealne danie dla wegan i wegetarian oraz […]

POLAGRA FOOD 2017

Z wielką satysfakcją informujemy Państwa, iż będziemy mieli przyjemność zaprezentowania naszych produktów na tegorocznych targach POLAGRA FOOD 2017. Na naszym stoisku 91, w pawilonie 7A, przedstawimy ofertę marki POLSOJA oraz odświeżoną linię produktową marki WELL WELL. Do zobaczenia!  

Nowa odsłona past Well Well

Po ponad roku obecności marki Well Well na rynku zdecydowaliśmy się na jej odświeżenie. Wprowadzane zmiany to odpowiedź na potrzeby naszych konsumentów i stale zmieniającego się rynku. Dotyczą one funkcjonalności i designu opakowań. Niezmiennie gwarantujemy wyśmienity smak i idealnie dobrane składniki! Co się zmienia: . Transparentny kubek nie mamy nic […]